Osiedle Wileńska

mieszkania w suwałkach

1 369
mieszkania w suwałkach
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Architektura średniowieczaKupno własnych czterech kątów to poważna decyzja, którą trzeba dobrze przemyśleć i przedyskutować z najbliższymi. Zła inwestycja w nieruchomości może doprowadzić do tego, zakupione mieszkanie nie będzie spełniać naszych oczekiwań, co znacząco obniży nam komfort życia. Jak się przed tym ustrzec?

Mieszkanie z rynku pierwotnego czy wtórnego?
To co może nas skusić w nowych mieszkaniach od developera to nowoczesna architektura i wykończenie budynku. Niestety ma to też swoją cenę, w dodatku przedłuża czas oczekiwania na przeprowadzkę. Wykończenie i umeblowanie może zająć nam nawet kilka miesięcy, więc nie jest to opcja dla raptusów.

Jaki metraż wybrać?
Zastanówmy się, czy nieruchomość ma być tylko na nasze potrzeby, czy jest inwestycją np pod wynajem. W pierwszym przypadku wybieramy po prostu to, co aktualnie najbardziej odpowiada naszym oczekiwaniom. W drugim, warto się rozglądać za mieszkaniami w pobliżu uczelni czy ścisłego centrum, o dużej liczbie pokoi, bo takie najłatwiej wynająć.

Jeśli mamy taką możliwość dajmy sobie jak najwięcej czasu na zakup. Każde kolejne oglądnięte lokum będzie dla nas jakimś doświadczeniem, a w końcu któreś będzie tym wymarzonym.

Ciekawe artykuły tematyczne o budownictwie i architekturze:

About the author / 

admin

1 Comment

  1. ogrodzenia panelowe warszawa sobota, Luty 27th, 2016 at 7:13 pm - 

    Na pewno czołowy blog odnośnie tej tematyki.

Sonda:

Czy wiesz co to za rodzaj ogrodzenia łupane i gdzie je się buduje i po co?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt z administratorem:

Emailkrzysiek21[malpa]wp.pl
Tel(036) 983 90 30
MiastoKędzierzyn-Koźle
PaństwoPolska

Kategorie:

Komentarze oraz opinie:

Zobacz także losowy artykuł:

  • racis development suwałki

    Posiadanie sporej i korzystnie umiejscowionej nieruchomości zachęca do podjęcia prób wykorzystania wszystkich jej zalet. Niektóre osoby są na tyle przedsiębiorcze, że nawet z małej działki potrafią zrobić dobrze funkcjonujące letnisko. Zaczyna się zwykle od zapewnienia ewentualnym gościom budynku lub też przynajmniej kilku pokoi w celach noclegowych, gdyż podczas dowolnego wypoczynku nocleg w doskonałych warunkach jest…

  • Ogrodzenia łupane

    Ogrodzenia z bloczków łupanych Ciekawą formą ogrodzenia może być ogrodzenie łupane. Wykonane z charakterystycznych bloczków łupanych w kolorach: piaskowym, kremowym, czarnym, cytrynowym czy też w kolorze lawy. Na bloczki nie mają złego wpływu jakiekolwiek warunki atmosferyczne, ponieważ ich struktura jest odporna na promienie UV czy niskie lub zbyt wysokie temperatury. Ogrodzenia łupane to dobra alternatywa…

Archiwa