Osiedle Wileńska

mieszkania w suwałkach

1 372
mieszkania w suwałkach
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Architektura średniowieczaKupno własnych czterech kątów to poważna decyzja, którą trzeba dobrze przemyśleć i przedyskutować z najbliższymi. Zła inwestycja w nieruchomości może doprowadzić do tego, zakupione mieszkanie nie będzie spełniać naszych oczekiwań, co znacząco obniży nam komfort życia. Jak się przed tym ustrzec?

Mieszkanie z rynku pierwotnego czy wtórnego?
To co może nas skusić w nowych mieszkaniach od developera to nowoczesna architektura i wykończenie budynku. Niestety ma to też swoją cenę, w dodatku przedłuża czas oczekiwania na przeprowadzkę. Wykończenie i umeblowanie może zająć nam nawet kilka miesięcy, więc nie jest to opcja dla raptusów.

Jaki metraż wybrać?
Zastanówmy się, czy nieruchomość ma być tylko na nasze potrzeby, czy jest inwestycją np pod wynajem. W pierwszym przypadku wybieramy po prostu to, co aktualnie najbardziej odpowiada naszym oczekiwaniom. W drugim, warto się rozglądać za mieszkaniami w pobliżu uczelni czy ścisłego centrum, o dużej liczbie pokoi, bo takie najłatwiej wynająć.

Jeśli mamy taką możliwość dajmy sobie jak najwięcej czasu na zakup. Każde kolejne oglądnięte lokum będzie dla nas jakimś doświadczeniem, a w końcu któreś będzie tym wymarzonym.

Ciekawe artykuły tematyczne o budownictwie i architekturze:

About the author / 

admin

1 Comment

  1. ogrodzenia panelowe warszawa sobota, Luty 27th, 2016 at 7:13 pm - 

    Na pewno czołowy blog odnośnie tej tematyki.

Sonda:

Czy wiesz co to za rodzaj ogrodzenia łupane i gdzie je się buduje i po co?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt z administratorem:

Emailkrzysiek21[malpa]wp.pl
Tel(036) 983 90 30
MiastoKędzierzyn-Koźle
PaństwoPolska

Kategorie:

Komentarze oraz opinie:

Zobacz także losowy artykuł:

  • osiedle wileńska warszawa

    Mieszkając w Gdańsku, poruszając się po nim rowerem, piechotą, samochodem czy tramwajem, gołym okiem można zobaczyć zmiany. Najważniejsze dla funkcjonowania ośrodka wydają się być inwestycje w infrastrukturę – nowe tory kolejowe i tramwajowe, modernizacja jezdni itp. Rozwój miasta jest jednak napędzany przez działający w nim biznes, który tu właśnie płaci podatki. Aby przyciągnąć duże firmy…

  • nowe mieszkania suwałki nad rzeką

    Działanie biura nieruchomości Poszukiwanie mieszkania lub kupca na nasze mieszkanie nie jest takie proste, jak nam się to może wydawać. Ta czynność może się okazać dodatkowo jeszcze bardziej męcząca w momencie, gdy nie będziemy mieć czasu na wszystkie czynności, które są z tym związane. Z tego powodu, konieczne jest poszukiwanie innych rozwiązań, które pomogą nam…

Archiwa