Osiedle Wileńska

mieszkania w suwałkach

1 377
mieszkania w suwałkach
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Architektura średniowieczaKupno własnych czterech kątów to poważna decyzja, którą trzeba dobrze przemyśleć i przedyskutować z najbliższymi. Zła inwestycja w nieruchomości może doprowadzić do tego, zakupione mieszkanie nie będzie spełniać naszych oczekiwań, co znacząco obniży nam komfort życia. Jak się przed tym ustrzec?

Mieszkanie z rynku pierwotnego czy wtórnego?
To co może nas skusić w nowych mieszkaniach od developera to nowoczesna architektura i wykończenie budynku. Niestety ma to też swoją cenę, w dodatku przedłuża czas oczekiwania na przeprowadzkę. Wykończenie i umeblowanie może zająć nam nawet kilka miesięcy, więc nie jest to opcja dla raptusów.

Jaki metraż wybrać?
Zastanówmy się, czy nieruchomość ma być tylko na nasze potrzeby, czy jest inwestycją np pod wynajem. W pierwszym przypadku wybieramy po prostu to, co aktualnie najbardziej odpowiada naszym oczekiwaniom. W drugim, warto się rozglądać za mieszkaniami w pobliżu uczelni czy ścisłego centrum, o dużej liczbie pokoi, bo takie najłatwiej wynająć.

Jeśli mamy taką możliwość dajmy sobie jak najwięcej czasu na zakup. Każde kolejne oglądnięte lokum będzie dla nas jakimś doświadczeniem, a w końcu któreś będzie tym wymarzonym.

Ciekawe artykuły tematyczne o budownictwie i architekturze:

About the author / 

admin

1 Comment

  1. ogrodzenia panelowe warszawa sobota, Luty 27th, 2016 at 7:13 pm - 

    Na pewno czołowy blog odnośnie tej tematyki.

Sonda:

Czy wiesz co to za rodzaj ogrodzenia łupane i gdzie je się buduje i po co?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt z administratorem:

Emailkrzysiek21[malpa]wp.pl
Tel(036) 983 90 30
MiastoKędzierzyn-Koźle
PaństwoPolska

Kategorie:

Komentarze oraz opinie:

Zobacz także losowy artykuł:

  • Ogrodzenia ze stali Pomorskie

    Wybór ogrodzenia Nie wiadomo, jak żyłoby się bez jakichkolwiek ogrodzeń. Człowiek pewnie czułby się bardziej otwarty na drugiego, bardziej wolny, jednak czy czułby się bezpieczny? Ciężko sobie wyobrazić życie bez ogrodzeń, więc może warto sobie tego nie wyobrażać, tylko wyposażyć się w ogrodzenia ze stali pomorskie? Może warto, a może i nie. Przecież są też…

  • Szamba ekologiczne

    Z pewnością posiadanie domu na własność to piękna, ale również trudna rzecz. Musimy co jakiś czas naprawić dach, wymienić instalacje grzewcze czy zainwestować w nowe szambo. Jeśli zastanawiamy się nad tą ostatnią kwestią, warto sprawdzić ofertę na szamba ekologiczne. Mimo, że rozwiązanie to funkcjonuje na rynku od zaledwie kilku lat, już zdążyło zdobyć rzeszę zagorzałych…

Archiwa