Osiedle Wileńska

mieszkania w suwałkach

1 384
mieszkania w suwałkach
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Architektura średniowieczaKupno własnych czterech kątów to poważna decyzja, którą trzeba dobrze przemyśleć i przedyskutować z najbliższymi. Zła inwestycja w nieruchomości może doprowadzić do tego, zakupione mieszkanie nie będzie spełniać naszych oczekiwań, co znacząco obniży nam komfort życia. Jak się przed tym ustrzec?

Mieszkanie z rynku pierwotnego czy wtórnego?
To co może nas skusić w nowych mieszkaniach od developera to nowoczesna architektura i wykończenie budynku. Niestety ma to też swoją cenę, w dodatku przedłuża czas oczekiwania na przeprowadzkę. Wykończenie i umeblowanie może zająć nam nawet kilka miesięcy, więc nie jest to opcja dla raptusów.

Jaki metraż wybrać?
Zastanówmy się, czy nieruchomość ma być tylko na nasze potrzeby, czy jest inwestycją np pod wynajem. W pierwszym przypadku wybieramy po prostu to, co aktualnie najbardziej odpowiada naszym oczekiwaniom. W drugim, warto się rozglądać za mieszkaniami w pobliżu uczelni czy ścisłego centrum, o dużej liczbie pokoi, bo takie najłatwiej wynająć.

Jeśli mamy taką możliwość dajmy sobie jak najwięcej czasu na zakup. Każde kolejne oglądnięte lokum będzie dla nas jakimś doświadczeniem, a w końcu któreś będzie tym wymarzonym.

Ciekawe artykuły tematyczne o budownictwie i architekturze:

About the author / 

admin

1 Comment

  1. ogrodzenia panelowe warszawa sobota, Luty 27th, 2016 at 7:13 pm - 

    Na pewno czołowy blog odnośnie tej tematyki.

Sonda:

Czy wiesz co to za rodzaj ogrodzenia łupane i gdzie je się buduje i po co?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt z administratorem:

Emailkrzysiek21[malpa]wp.pl
Tel(036) 983 90 30
MiastoKędzierzyn-Koźle
PaństwoPolska

Kategorie:

Komentarze oraz opinie:

Zobacz także losowy artykuł:

  • Dlaczego warto zainwestować w energooszczędne budownictwo?

    Budownictwo w dzisiejszych czasach cechuje energooszczędność. Dom energooszczędny, czy też pasywny jest budynkiem, w którym zastosowano rozwiązania zapewniające jego eksploatację przy małym zużyciu energii, gwarantując przy tym lepsze warunki bytowe, a także higieniczno-sanitarne. Pasywne domy są najnowszą generacją domów energooszczędnych, charakteryzują się ekstremalnie niskim zapotrzebowaniem na energię do ogrzewania. (Maksymalnie 15kWh/m2*r). Koszt budynku energooszczędnego jest…

  • Nowoczesne ogrodzenia metalowe

    Jakie ogrodzenia? Jakie ogrodzenie byłoby najlepsze? Gdzie kupić dobrej jakości ogrodzenie? Jakie sumy trzeba zainwestować, aby ogrodzić średniej wielkości posesję? Odpowiedzi na tego rodzaju pytania poszukują wszyscy, którzy noszą się z zamiarem zamontowania nowego ogrodzenia. Wybór może być rzeczywiście trudny, bo na rynku mamy szeroki wybór w tym zakresie. Nowoczesne ogrodzenia metalowe, ogrodzenia drewniane, gabiony…

Archiwa