Osiedle Wileńska

racis development chopina park

Off 101
racis development chopina park
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

papa-termozgrzewalna-3Przygotowanie dachu do pełnienia jego podstawowych funkcji, to jest ochrony przed deszczem, słońcem oraz dodatkowych, czyli izolujących i zmniejszających utratę ciepła, wymaga ułożenia papy. Dotyczy to przede wszystkim dachów płaskich, których konstrukcja z założenia wymaga uszczelnienia w ten właśnie sposób. Charakteryzują się one większym zaleganiem wody po opadach, wobec czego optymalne uszczelnienie powierzchni jest rzeczą nieodzowną. Na rynku znajdziemy różne rodzaje pap dachowych, z których bardzo popularną w ostatnich latach stała się papa termozgrzewalna. Jest ona układana w częściach mających ustaloną przez producenta szerokość, a następnie połączenia między kolejnymi warstwami trwale łączy się poprzez zgrzewanie. Dzięki takiej metodzie mamy stuprocentową gwarancję że dach nie będzie przeciekać, a podczas silnych upałów i dużego nasłonecznienia nie będzie się przez niego przedostawać nadmiar ciepła do górnych pomieszczeń. Papa termozgrzewalna pomaga również w izolacji cieplnej, stanowiąc dodatkową barierę zapobiegającą jego utracie.

Ciekawe artykuły tematyczne o budownictwie i architekturze:

About the author / 

admin

Sonda:

Czy wiesz co to za rodzaj ogrodzenia łupane i gdzie je się buduje i po co?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt z administratorem:

Emailkrzysiek21[malpa]wp.pl
Tel(036) 983 90 30
MiastoKędzierzyn-Koźle
PaństwoPolska

Kategorie:

Komentarze oraz opinie:

Zobacz także losowy artykuł:

  • Elektropolerowanie metali

    Strychy lub antykwariaty mają to do siebie, że są olbrzymim skupiskiem starych mebli i przedmiotów. Nierzadko bardzo kosztownych czy po prostu wyjątkowo pięknych. Zazwyczaj widać po tych przedmiotach, że czasy świetności mają one już za sobą. Na szczęście są możliwości na przywrócenie powierzchniom połysku. Opłaca się jednak nie eksperymentować samemu, gdyż można bezpowrotnie uszkodzić powierzchnię….

  • Ekskluzywne żyrandole

    Kiedy nasz wymarzony dom stoi już wybudowany i pozostaje nam tylko urządzenie jego wnętrz według własnego pomysłu, wydaje nam się, że najgorsza część roboty już za nami. Nawet nie wiemy, jak bardzo się mylimy. Dobór podłóg, koloru ścian, oświetlenie, mebli czy dodatków potrafi pochłonąć wiele nerwów, czasu i pieniędzy, zwłaszcza, jeśli mamy konkretną wizję naszych…

Archiwa