Nowe mieszkania Suwalki

info suwalki mieszkania do wynajecia

Off 330
info suwalki mieszkania do wynajecia
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

oswietlenie LED (9)Bardzo ważna przy wyborze żarówki jest jej moc. Żarówki ledowe z różnymi typami gwintów występują przede wszystkim w mocy w granicach od 2-9V. Jednak żarówka ledowa gu10 oferowana przez firmę Ultra Elektro przewyższa tą moc, ponieważ wstępuje 12V. Jest to bardzo ważne, ponieważ oprawy oświetleniowe w których jest stosowana, czyli reflektorowe ? wymagają bardzo dużej mocy strumienia światłą. Firma Ultra Elektro zwraca na to szczególną uwagę w swojej ofercie.

Żarówki gu10 mimo, że występują w mocy 12V nie wymagają przy użytku jakichkolwiek dodatkowych strumieni prądu ani żadnych dodatkowych transformatorów. Są to żarówki ledowe, które można spokojnie stosować przy zasilaniu 230W. Nie dojdzie do żadnego spięcia czy też przeciążenia sieci podczas ich użytkowania. Żarówki gu10 są obok żarówek z gwintem standardowym takim jak ? e14 czy też e27 podstawową żarówką na polskim rynku. Wszystkie typy żarówek jak i porady i wskazówki z nimi związane dostępne są na stronie sklepu internetowego firmy Ultra Elektro.

Ciekawe artykuły tematyczne o budownictwie i architekturze:

About the author / 

admin

Sonda:

Czy wiesz co to za rodzaj ogrodzenia łupane i gdzie je się buduje i po co?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt z administratorem:

Emailkrzysiek21[malpa]wp.pl
Tel(036) 983 90 30
MiastoKędzierzyn-Koźle
PaństwoPolska

Kategorie:

Komentarze oraz opinie:

Zobacz także losowy artykuł:

  • Okucia do szkła

    Okucia do szkła to niezwykle bogata gama różnorodnych zamków, stabilizatorów, progów, profili, mocowań, uchwytów i jeszcze innych metalowych detali, dzięki którym można łączyć ze sobą dowolne szklane elementy. Okucia do szkła pozwalają także na wykonywanie różnorodnych przedmiotów, takich jak stoły, stoliki, półki, ale i różnego rodzaju szklane balustrady, drzwi. Możliwości jest wiele, wszystko zależy od…

  • racis development

    Jest to bardzo ciekawe. Jaki typ szafy kupić? Przezorność nakazuje wybierać zawsze większą jednak wbrew pozorom nie o to chodzi. Wszystko zależy od potrzeb jakie preferujemy przy kupnie tej szafy. Do niektórych rzeczy przyda się szafa mniejsza, która jest skromna i zajmuje mało miejsca, natomiast pewne rzeczy wymagają naprawdę potężnych szaf, które będą się wyznaczać….

Archiwa