Osiedle kamena Suwałki

nowe mieszkania suwałki klonowa

1 290
nowe mieszkania suwałki klonowa
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Wygląd wnętrza swojego domuTrochę szkoda, że architektura w dzisiejszych czasach nie staje już przed takimi wyzwaniami jak budowa egipskich piramid. Co prawda buduje się jeszcze nieruchomości które będą symbolami swojej epoki przez długie lata, jak monumentalne wieżowce w Dubaju, ale jednak tego typu przedsięwzięcia nie dorównują rozmachem starożytnym.
Od czasów starożytnego Egiptu diametralnie zmieniły się stosunki pracy. Pracowników nie zdobywa się już wskutek zakupu na targu niewolników, tylko na portalach z ogłoszeniami o pracę a do bardziej efektywnego wykonywania swoich obowiązków motywuje się ich raczej za pomocą finansowych premii niż bata. Dlatego mimo, że nie wszystko na tym świecie mi się podoba, cieszę się, że urodziłem się w roku 1983 a nie na przykład dwa i pół tysiąca lat temu. Biorąc pod uwagę względnie niezłe warunki w jakich przyszło mi żyć, jestem gotów jakoś przeżyć to, że monumentów w rodzaju piramid już się nie buduje i jeśli mam być szczery – zdecydowanie nie chciałbym, żeby tamte czasy wróciły.

Ciekawe artykuły tematyczne o budownictwie i architekturze:

About the author / 

admin

1 Comment

  1. trwałe ogrodzenia domów sobota, Luty 27th, 2016 at 7:14 pm - 

    Zapamiętam sobie adres tej witryny bo warto.

Sonda:

Czy wiesz co to za rodzaj ogrodzenia łupane i gdzie je się buduje i po co?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt z administratorem:

Emailkrzysiek21[malpa]wp.pl
Tel(036) 983 90 30
MiastoKędzierzyn-Koźle
PaństwoPolska

Kategorie:

Komentarze oraz opinie:

Zobacz także losowy artykuł:

  • Szamba betonowe

    Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo niektóre przedmioty są dla nas ważne. Są rzeczy, urządzenia i systemy, które robią za nas kapitalną robotę, pozwalając zająć się tym, co naprawdę ważne. Jedną z takich rzeczy są szamba betonowe. Tak naprawdę większość z nas nie zdaje już sobie sprawy z tego, jak wyglądał świat…

  • mieszkania w suwałkach na sprzedaż

    Na rynku jest ogromny wybór gotowych projektów domów. Biura projektowe prześcigają się w różnych promocjach, dzięki czemu projekty te są coraz tańsze. Stojąc przed wyborem konkretnego projektu, według którego ma zostać wybudowany dom, zastanawiamy się na co zwrócić uwagę, żeby nie żałować wyboru. Otóż trzeba zdać sobie sprawę, że najważniejszą częścią projektu budowlanego jest architektura….

Archiwa