Wileńska mieszkania

Tania blacha

Off 68
Tania blacha
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

tania-blacha-3Buduję swój pierwszy wymarzony dom. Na razie jednak to jest jeden wielki plac budowy. Pełno tu różnych materiałów budowlanych i różnorakich narzędzi budowlanych. Szczególnie te ostatnie mnie martwią. Nie mogą przecież tak leżeć i kusić potencjalnych amatorów cudzej własności. Muszę postarać się o jakiś prowizoryczny garaż. Wiem, że można takie kupić, ale szczerze mówiąc nie chcę teraz wydawać żadnych pieniędzy. Budowa domu jednak sporo kosztuje. Muszę ten garaż wykonać sam. Na szczęście trochę się na tym znam, nie powinienem więc mieć problemów z taką budową. Potrzebna mi będzie przede wszystkim jakaś tania blacha i jakie solidne płaskowniki. Resztki takich materiałów można za grosze kupić w prawie każdym składzie budowlanym. Na pewno wyjdzie to taniej niż zakup gotowego garażu. A pięknie to wyglądać nie musi. Wszak to tylko tymczasowa buda na narzędzia. Po ukończeniu budowy domu, pójdzie ona do rozbiórki. Przecież żona w życiu by się nie zgodziła, aby takie coś stało w jej wymarzonym ogrodzie.

Ciekawe artykuły tematyczne o budownictwie i architekturze:

About the author / 

admin

Sonda:

Czy wiesz co to za rodzaj ogrodzenia łupane i gdzie je się buduje i po co?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt z administratorem:

Emailkrzysiek21[malpa]wp.pl
Tel(036) 983 90 30
MiastoKędzierzyn-Koźle
PaństwoPolska

Kategorie:

Komentarze oraz opinie:

Zobacz także losowy artykuł:

  • mieszkania suwałki sikorskiego

    Architektura jest dziedziną nauki związaną z projektowaniem, konstruowaniem budowli. Dodatkowo jako architektura można rozumieć ogół budynków nas otaczających, oraz rodzaj budynków występujących pod daną szerokością geograficzną lub rodzaj budynków konstruowanych w danych czasach. Wracając do architektury jako dziedziny nauki, to jest ona stara jak nasza cywilizacja. Ludzie konstruowali oraz wznosili różne budowle prawie od zawsze….

  • nowe mieszkania suwałki sikorskiego

    Obecnie architektura obejmuje już praktycznie wszystkie nieruchomości. Możemy ją podzielić ze względu na okresy w jakich występowała. Architektura gotycka w Polsce opierała się głownie na ceglanych budowlach. Typowe były również masywne filary, które miały podtrzymywać sklepienia. Zdobienie blendami, było dekoracją budynków. Ich jasny kolor odcinał się od czerwieni ceglanych murów. Kościoły w gotyku nadwiślańskim były…

Archiwa