Rezydencja wileńska

Wynająć mieszkanie, czy kupić własne?

Off 10
Wynająć mieszkanie, czy kupić własne?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Wynająć mieszkanie, czy kupić własne?

Mieszkać z teściami, czy u rodziny można przez jakiś czas. Wynajmować mieszkanie, jak można płacić w tym samym czasie raty kredytowe, wyjdzie na to samo. Więc tak naprawdę, co tak naprawdę będzie najlepszym rozwiązaniem dla młodych małżeństw, które pragną założyć rodzinę oraz żyć na swoim? Oczywiście postarać się o własne cztery kąty w blokach, czy tez starając się o własny dom na zakupionej wcześniej działce pod zabudowę. Wiele młodych par boryka się z takim problemem, i zastanawia się bardzo często, jaka opcja będzie dla nich najkorzystniejsza. Wziąć kredyt – jest to duże zobowiązanie, gdzie w razie utraty pracy, lub braku możliwości spłaty kolejnych rat kredytowych można stracić wszystko. Jest to z pewnością poważna i życiowa decyzja, której należy być pewnym. Nie mniej jednak kupno własnego mieszkania jest chyba najlepszym rozwiązaniem w dzisiejszych czasach, ze względu na to, iż po spłaceniu kredytu mamy pewność, że mieszkanie jest już nasze, i może być przekazane w przyszłości chociażby naszym dzieciom w ramach spadku.

Ciekawe artykuły tematyczne o budownictwie i architekturze:

About the author / 

admin

Sonda:

Czy wiesz co to za rodzaj ogrodzenia łupane i gdzie je się buduje i po co?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt z administratorem:

Emailkrzysiek21[malpa]wp.pl
Tel(036) 983 90 30
MiastoKędzierzyn-Koźle
PaństwoPolska

Kategorie:

Komentarze oraz opinie:

Zobacz także losowy artykuł:

  • mieszkania suwałki sprzedaż

    Meble biurowe są na pewno bardzo ciekawym elementem. Są one nieco inne od tych, których używamy w domu. Szafy biurowe mają najczęściej bardziej otwartą konstrukcję z miejscami na segregatory, akta i tego typu dane. Znajduje się tam także sporo szuflad. Umeblowanie biurowe słynie przede wszystkim z tego, że jest bardzo drogie. Niestety odbiorcami takich mebli…

  • Tanie blachy trapezowe

    W branży budownictwa domów mieszkalnych, lokali użytkowych, czy garaży, poszukuje się materiałów uniwersalnych, charakteryzujących się takimi walorami jak wytrzymałość, lekkość i trwałość. Nie bez znaczenia jest też łatwość montażu i krotki czas wykonywania robót oraz niska cena tworzywa. Wszystkie te cechy posiadają tanie blachy trapezowe. Są one wykonane z blachy ocynkowanej, lub aluminiowej pokrytej lakierem….

Archiwa